Mūsų paslaugos

Mūsų tikslas – teikti saugumo paslaugas, naudojant aukšto lygio technologijas, ruošti apsaugos darbuotojus, bei siūlyti plataus spektro saugumo sprendimus.

Apsaugos paslaugos

9

Asmenų apsauga

Didėjant rizikai visame pasaulyje, labai svarbu, kad asmenys ir įmonės rimtai žiūrėtų į saugumą. Mūsų apsaugos specialistai visoje šalyje teikia asmens apsaugos paslaugas įvairiems klientams, įskaitant verslo atstovus, politikus, užsienio piliečius, pramogų ir sporto įžymybes bei kitus žymius asmenis.
Asmeniniai apsaugos darbuotojai mūsų klientams parenkami būtent taip, kad atitiktų jūsų poreikius ir užtikrintų kuo aukštesnį asmens apsaugos lygį.

9

Judančio objekto apsauga

Būkite visiškai ramūs, žinodami, kad jūsų verslas ir turtas yra saugūs, naudojant mūsų platų nuotolinio saugumo paslaugų asortimentą. 24/7, 365 dienas per metus.

9

Fizinė apsauga

Mūsų apsaugos darbuotojai saugo nuosavybę, turtą, darbuotojus ir gyventojus privačioje ar viešoje aplinkoje. Jie mokomi nustatyti, atgrasyti ir reaguoti į riziką ir incidentus. Jie padeda padaryti jūsų aplinką saugesnę. Mūsų apsaugos darbuotojai gali suteikti tikrinimo ir nuostolių prevencijos paslaugas.

9

Patruliavimas

Mobilūs patrulių padaliniai yra svarbi sėkmingos apsaugos sistemos dalis. Jų buvimas ne tik atgraso, bet ir greitas reagavimo laikas užtikrina geresnę jūsų patalpų ir turto apsaugą nuo nusikalstamų veikų.
Be patruliavimo ir vietų saugojimo privatiems klientams, mūsų mobilieji patruliai yra pasirengę bendradarbiauti ir su savivaldybių bei kitomis teisėsaugos institucijomis, lydint įtariamuosius į teismą, stebint parkus, viešąsias zonas ir visuomeninius pastatus.

9

Renginių apsauga

Didelių susibūrimų metu, pavyzdžiui, sporto renginių ir parodų metu, viena pagrindinių renginių saugumo specialistų pareigų yra palaikyti tvarką. Kiekvienas įvykis yra unikalus, tačiau saugumas išlieka svarbus visų tipų renginiams, ypač norint užtikrinti dalyvių judėjimo bei tvarkos laikymąsi. Vykstant masiniam renginiui, užtikrinamas jo saugumas, palaikoma viešoji tvarka, prireikus bendradarbiaujama su valstybinėmis institucijomis. Saugos darbuotojai gali palydėti renginio dalyvius ir svečius, kad šie saugiai pasiektų savo vietas, užtikrina materialinių vertybių apsaugą.
Atsižvelgus į renginio dydį, pobūdį, dalyvių skaičių, galimi šie apsaugos variantai:

 • patekimo į teritoriją ir išvykimo iš jos kontrolė;
 • teritorijos, kurioje vyksta renginys, priežiūra;
 • bilietų tikrinimas ir atvykusių žmonių srautų paskirstymas;
 • transporto priemonių srautų ir statymo kontrolė;
 • scenos ir jos prieigų apsauga;
 • kitos užsakovo pageidaujamos funkcijos.

Priklausomai nuo kliento poreikių, įrengiamos apsauginės signalizacijos, vaizdo stebėjimo, patekimo į pastatus, gaisro ar dujų nuotekio fiksavimo sistemos. Prireikus taip pat atliekami kompiuterinių tinklų parengimo darbai.

Apsaugos sistemos

9

Krovinių palyda

Mūsų apsaugos pareigūnai yra specialiai apmokomi užtikrinti saugaus pristatymo, gabenimo priežiūrą.
Taip pat galima naudotis ginkluotomis ir neginkluotomis automobilių tarnybomis, užtikrinančiomis, kad tranzitas bus vykdomas nedelsiant ir nekeliant grėsmės dėl bet kokių išorinių kintamųjų.

Galimos krovinių palydos apsaugos paslaugos:

 • GPS vieta realiu laiku
 • Skubus pranešimas apie judėjimą ir transporto eigą
 • Fotografiniai judesių įrodymai
 • Prekių savininko / siuntėjo atstovavimas vietoje
 • Tauriųjų metalų gabenimo palyda
 • Meno kūrinių ir istorinių objektų gabenimo palyda
 • Slaptos ir (arba) konfidencialios informacijos spausdintine forma gabenimo palyda
9

Apsaugos sistemos

Nuolat stebime naujausias technologijas ir metodus, kad mūsų klientai būtų saugūs, ir vaizdo stebėjimas nėra išimtis. Mes siūlome platų vaizdo stebėjimo sprendimų ir apsaugos sistemų asortimentą, pritaikytą jūsų poreikiams. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Mes siūlome daugybę pasirinkimų, pradedant tradicinėmis analoginėmis vaizdo stebėjimo sistemomis ir baigiant naujausiais IP pagrįstais skaitmeniniais sprendimais. Mes galime įrengti viską – nuo atskirų kamerų pavieniams objektams iki vaizdo stebėjimo sistemų dideliems pastatų kompleksams, ar keliems objektams vienu metu.

Mūsų pažangiausios stebėjimo sistemos leidžia užtikrinti patikimą nuotolinį stebėjimą ir reagavimą dieną ar naktį.

Kai kurios galimos funkcijos apima:

 • Įvairių matmenų kameros
 • Dienos / nakties vaizdo technika
 • Infraraudonųjų spindulių apšvietimas
 • Platus skaitmeninių vaizdo registratorių asortimentas
9

Rizikos įvertinimas

Nesvarbu, ar tai būtų viešasis, ar privatus sektorius, ar būtų sprendžiamas tradicinis ar kibernetinis saugumas (ar abu), turto apsaugos praktika vis labiau grindžiama rizikos valdymo principu. Ši koncepcija puikiai tinka turto apsaugai, nes mūsų pagrindinis tikslas yra valdyti riziką, subalansuojant apsaugos priemonių kainą ir jų naudą.

9

Detektyvų paslaugos

Specializuojamės slaptų, profesionalių ir konfidencialių tyrimų paslaugų klientams srityje. Mūsų ekspertai stebi ir fiksuoja tiriamųjų vaizdo įrašus, naudodami tolimojo nuotolio ir paslėptas kameras.

baltsauga-paslaugos-renginių-apsauga

Renginių apsauga

 • Koncertai, filmų premjeros, kiti pramoginiai renginiai
 • Madų ir meno šou
 • Mokyklų ir universitetų renginiai
 • Vestuvės ir privatūs vakarėliai
 • VIP renginiai
baltsauga-apsaugos-sistemos-renginių-apsauga

Asmenų apsauga

 • Individualių asmenų apsauga
 • Pramogų pasaulio atstovų apsauga
 • Ambasadų, konsultatų apsauga
 • Sporto atstovų apsauga

Klientų konfidencialumas garantuotas ir saugumas yra pagrindinis prioritetas. Mūsų paslaugos yra labai lanksčios ir gali būti pritaikytos prie konkrečių kliento reikalavimų bei poreikių. 

Atsakomybės suskirstymas ir priskyrimas, transporto priemonių paieška, kliento perkėlimas į transporto priemonę, kelionės, atvykimas į paskirties vietą, grįžimas į saugią vietą.

Mes specializuojamės tokiose srityse kaip artima apsauga, stebėjimas, turto apsauga, įvykių apsauga, stebėjimas/priešpriešinis stebėjimas, žvalgyba, vertybių gabenimas ir kt.

Dažniausiai užduodami klausimai

u

Kur teikiamos paslaugos?

Apsaugos paslaugos yra teikiamos visoje Lietuvoje.
u

Kokie yra apsaugos paslaugų privalumai?

Žemiau išvardytos paslaugos yra skirtos atgrasyti nuo vagysčių ir nusikalstamų veikų.
Nuotolinis vaizdo stebėjimas: pažangiausių technologijų vaizdo stebėjimo sistemos leidžia nuotoliniu būdu stebėti objektus ir operatyviai bei efektyviai reaguoti į įvykius dieną ir naktį.
Apsaugos darbuotojai: mūsų saugos sprendimai yra pagrįsti išsamia jūsų poreikių analize ir gali integruoti statinius, mobiliuosius ir technologinius elementus.
Mobilieji patruliai: mobilieji patruliai vaidina svarbų vaidmenį siekiant visapusiškos apsaugos sistemos.
Norėdami sužinoti, kuri paslauga geriausiai tinka jūsų poreikiams, kviečiame susisiekti su mumis .

u

Ar būtina samdyti apsaugos įmonę renginių metu?

Didelių susibūrimų metu, pavyzdžiui, sporto renginių ir parodų metu, viena pagrindinių renginių saugumo specialistų pareigų yra palaikyti tvarką. Kiekvienas įvykis yra unikalus, tačiau saugumas išlieka svarbus visų tipų renginiams, ypač norint užtikrinti dalyvių judėjimo bei tvarkos laikymąsi.
u

Kiek kainuoja apsaugos paslaugos?

Apsaugos darbuotojų samdymo kaina gali skirtis priklausomai nuo jūsų poreikių, todėl visada siūlome klientams prieinamas, bene mažiausias kainas rinkoje, Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas ir kainas, susisiekite su mūsų specialistais.

Adresas

Antakalnio g. 39, Vilnius

Telefonas

El. paštas