Susisiekite

Ieškote apsaugos sprendimų ir domitės patikimais paslaugų teikėjais? Jeigu turite klausimų apie teikiamas paslaugas, kainas ar mūsų galimybes, susisiekite jums patogiu būdu. Mūsų specialistai pasirengę pasirūpinti jūsų saugumu.

Mus rasite

Antakalnio g. 39, Vilnius

Skambinkite

Rašykite

Turite klausimų?
Palikite žinutę

Dažniausiai užduodami klausimai

u

Kur teikiamos paslaugos?

Apsaugos paslaugos yra teikiamos visoje Lietuvoje.
u

Kokie yra apsaugos paslaugų privalumai?

Žemiau išvardytos paslaugos yra skirtos atgrasyti nuo vagysčių ir nusikalstamų veikų.
Nuotolinis vaizdo stebėjimas: pažangiausių technologijų vaizdo stebėjimo sistemos leidžia nuotoliniu būdu stebėti objektus ir operatyviai bei efektyviai reaguoti į įvykius dieną ir naktį.
Apsaugos darbuotojai: mūsų saugos sprendimai yra pagrįsti išsamia jūsų poreikių analize ir gali integruoti statinius, mobiliuosius ir technologinius elementus.
Mobilieji patruliai: mobilieji patruliai vaidina svarbų vaidmenį siekiant visapusiškos apsaugos sistemos.
Norėdami sužinoti, kuri paslauga geriausiai tinka jūsų poreikiams, kviečiame susisiekti su mumis .

u

Ar būtina samdyti apsaugos įmonę renginių metu?

Didelių susibūrimų metu, pavyzdžiui, sporto renginių ir parodų metu, viena pagrindinių renginių saugumo specialistų pareigų yra palaikyti tvarką. Kiekvienas įvykis yra unikalus, tačiau saugumas išlieka svarbus visų tipų renginiams, ypač norint užtikrinti dalyvių judėjimo bei tvarkos laikymąsi.
u

Kiek kainuoja apsaugos paslaugos?

Apsaugos darbuotojų samdymo kaina gali skirtis priklausomai nuo jūsų poreikių, todėl visada siūlome klientams prieinamas, bene mažiausias kainas rinkoje, Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas ir kainas, susisiekite su mūsų specialistais.